Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Nasze twarze będą znajome!
Nasze twarze będą znajome! Drukuj
poniedziałek, 25 luty 2019
201902-Polsat
W środę 20 lutego grupa 54 uczniów naszej szkoły wyjechała do Warszawy, by jako publiczność wziąć udział w nagraniu XI edycji programu Telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nagranie jubileuszowego setnego odcinka programu, który zostanie wyemitowany 9 marca, trwało dziewięć godzin. Uczniowie mogli zaobserwować jak wygląda praca znanych polskich artystów (uczestników, jury, prowadzących) i ekipy telewizyjnej (m.in. reżysera, charakteryzatorów, kamerzystów itd.). Wyjazd odbywał się w ramach zajęć edukacji medialnej i wiedzy o kulturze. Zgodnie z formułą programu, uczestniczących w nim ośmiu artystów na żywo naśladowało w przebraniu piosenki znanych wykonawców. Nie możemy zdradzać szczegółów dotyczących tego odcinka, ale możemy zapewnić, iż wrażenia były niezapomniane. Zachęcamy do oglądania i szukania wśród publiczności znajomych twarzy z Pasłęka.

19 Marca 2019
Bogdan, Józef