Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow "Świąteczne Granie Ofiarowanie"
"Świąteczne Granie Ofiarowanie" Drukuj
poniedziałek, 04 marzec 2019
201903-Świąteczne-granie-ofiarowanie
W dniach 1 i 2 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole Charytatywny Turniej Piłki Koszykowej "Świąteczne Granie Ofiarowanie", zorganizowany na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pasłęku oraz schroniska "Psi Raj". W całym przedsięwzięciu, wzięli udział również nauczyciele i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół w Pasłęku, którzy zbierali pieniądze i karmę dla zwierząt. Nauczyciele: Monika Kozakiewicz, Marta Puławska, Tomasz Rozenbajgier, Marzena Konupek, Anna Koszyk, Ewa Cylwik-Miszczyszyn, Beata Łuczyńska-Pyra oraz wolontariusze: Aleksandra Lipińska, Szymon Nożewski, Zuzanna Białobrzeska, Weronika Pocełujko, Wiktoria Doborowolska, Dominik Sylwanowicz, Pola Gracz, Aniela Maj, Mateusz Krasiński, Wiktoria Pulka, Agnieszka Goss, Julia Świokło. W imieniu organizatora turnieju, składam serdeczne podziękowania za udział w akcji, nauczycielom i wolontariuszom Zespołu Szkół w Pasłęku.
Beata Łuczyńska-Pyra
201903-Świąteczne-granie-ofiarowanie