Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Targi edukacyjne w Małdytach
Targi edukacyjne w Małdytach Drukuj
niedziela, 10 marzec 2019
201903-Małdyty
W czwartek 7 marca uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku wzięli udział w targach szkół zorganizowanych przez Dyrekcję, nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Małdytach. Młodzież zaprezentowała profile kształcenia, zachęcając przyszłych absolwentów trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkoły podstawowej do wyboru w naszej szkoły. Uczennice klasy o profilu mundurowo-sportowym omawiały w ogólnym zarysie program szkolenia oraz prowadziły w formie warsztatów wybrane zagadnienia np. ujawnianie i zabezpieczanie śladów na miejscu przestępstwa. Młodzież chętnie w nich uczestniczyła, wykazując duże zainteresowanie. Wiele uwagi poświęcono profilowi przyrodniczo-medycznemu o innowacji kosmetologia, prezentując produkty własnego wyrobu: peelingi i mydełka. Uczennice klas Technikum Hotelarskiego i Logistycznego rozdawały ulotki informujące o atrakcyjności kierunków kształcenia. Żywimy nadzieję, że uczniowie z Małdyt i okolicznych miejscowości skorzystają z oferty i 1 września rozpoczniemy razem nowy rok szkolny.
201903-Małdyty

24 Maja 2019