Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS w Teatrze Muzycznym
Uczniowie ZS w Teatrze Muzycznym Drukuj
niedziela, 10 marzec 2019
W piątkowy wieczór młodzież Zespołu Szkół w Pasłęku miała okazję zobaczyć w Teatrze Muzycznym w Gdyni musical pt. "Wiedźmin". To już trzecia wizyta w naszym ukochanym teatrze w bieżącym roku szkolnym. Sztuka powstała na postawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, a jej scenicznej adaptacji dokonał Wojciech Kościelniak. Głównym bohaterem spektaklu jest wiedźmin Geralt z Rivii (tym razem w tej roli wystąpił Modest Ruciński), który z użyciem magii broni ludzi przed potworami. Obserwując kolejne przygody Wiedźmina, widz poznaje fantastyczny świat, czasem przerażający, z licznymi potworami, a innym razem kolorowo baśniowy. Sztuka Teatru Muzycznego wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji, a widzowie zobaczyli intrygującą historię, ubraną we wspaniałe widowisko.

18 Sierpnia 2019
Agapit, Bogusława,