header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow TOR w agencji reklamowej Paki PRINTS
TOR w agencji reklamowej Paki PRINTS Drukuj
poniedziałek, 18 marzec 2019
201903-Paki-Prints
13 marca 2019 roku uczniowie I klasy w zawodzie technik organizacji reklamy w ramach edukacji zawodoznawczej gościli w agencji reklamowej Paki Prints w Pasłęku, której właścicielem jest pan Piotr Borysiewicz. Agencja działa na rynku od 10 lat, jest znana w Pasłęku i cieszy się bardzo dobrą opinią. Agencja zajmuje się przede wszystkim reklamą na gadżetach. Pan Piotr przyjął nas bardzo miło, opowiadał o początkach firmy, na czym polega i jak naprawdę wygląda jego praca. Właściciel pokazał jak przygotowuje się plik projektu, jak skonwertować zdjęcie do grawerowania laserowego, pokazał również jak pracuje ploter laserowy oraz jak dokonuje się graweru tym ploterem na różnych materiałach.
201903-Paki-Prints
Pan Piotr zademonstrował również działanie prasy termotransferowej do sublimacji na produktach takich jak koszulka, kubek i tabliczka stalowa. Przy okazji uczniowie dowiedzieli się na czym polega nadruk metodą sublimacji. Uczniowie mogli także wykazać się kreatywnością w wymyślaniu napisu na koszulkę, który został na niej nadrukowany. Był też pokaz wyrobu pieczątki. Wycieczka zawodowa jest okazją, aby zobaczyć jak w praktyce wygląda praca w małej agencji reklamowej i okazuje się, że w tym zawodzie każdy może znaleźć pracę odpowiadającą swoim predyspozycjom – można skupić się na czynnościach kreatywnych, graficznych, albo po prostu produkcyjnych. Na pamiątkę tej wizyty uczniowie otrzymali od firmy Paki Prints prezenty, którymi były długopisy z wymyślonym przez nich grawerowanym napisem. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za wspaniałą atmosferę, praktyczną i ciekawą lekcję oraz za długopisy. Nie da się ukryć, że nauka w formie wycieczki to atrakcja dla wszystkich uczniów, którzy z utęsknieniem czekają już na następną taką lekcję. Ps. Koszulkę z napisem TEAM CHROMA, na pamiątkę otrzymała jedna z uczennic.
D. Dragan
201903-Paki-Prints
 
201903-Paki-Prints
201903-Paki-Prints
 
201903-Paki-Prints
201903-Paki-Prints
 
201903-Paki-Prints
201903-Paki-Prints
 
201903-Paki-Prints
201903-Paki-Prints
 
201903-Paki-Prints
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Lipca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Euzebiusz,
Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł,
Piotr, Tolimir,
Weronika
Do końca roku zostało 173 dni.