Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Giełda Szkół w Morągu
Giełda Szkół w Morągu Drukuj
czwartek, 21 marzec 2019
201903-Giełda-Szkół-w-Morągu
W czwartek 21 marca uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku wzięli udział w giełdzie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Morągu. Niezawodne dziewczyny z klasy mundurowej Beata Koladyńska i Iza Sokołowska oraz Amelia Nowicka z klasy przyrodniczo-medycznej, a także Darek Szweda i Szymon Chybiński, uczniowie II klasy Technikum Logistycznego zaprezentowali profile kształcenia w ZS w Pasłęku. Zróżnicowana oferta edukacyjna podnosi atrakcyjność szkoły, w której obecnie są także klasy licealne o profilu politechnicznym, humanistyczno-lingwistycznym, Technikum Hotelarskie oraz Reklamy, a także szkoła branżowa. Osobisty urok i wdzięk naszych uczniów oraz prezentowane przez nich oferty promocyjne i pokaz z techniki kryminalistycznej przyciągnęły znaczną grupę uczniów zainteresowanych dalszą nauką w naszej szkole.
201903-Giełda-Szkół-w-Morągu

22 Października 2019