header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem Pomagamy Martynie
Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem Pomagamy Martynie Drukuj
wtorek, 11 czerwca 2019
8 czerwca 2019r. z okazji Dnia Dziecka na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Pasłęku odbył się Festyn Charytatywny pod hasłem "Pomagamy Martynie". Festyn miał na celu zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Martyny, uczennicy klasy I Technikum Hotelarskiego oraz zapewnienie dobrej zabawy dla wszystkich dzieci. Zespół Szkół i Stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy oprócz zbiórki przygotowali mnóstwo atrakcji, min.: gry i zabawy, takie jak przeciąganie liny, rzut do celu, koło fortuny, kręgle, slalom na skaczących piłkach, strzały do bramki, strzelanie z łuku, minigolf, unihokej i slalom na hulajnodze. Za udział każde dziecko dostawało nagrodę w formie słodyczy.
Atrakcją było też malowanie twarzy, daktyloskopia, pierwsza pomoc, walka na miecze, kręgle pruskie i bańki mydlane. O 11.30 odbył się mini maraton zumby, który cieszył się powodzeniem wśród dorosłych. Pan Marcin Wierzbicki wycisnął z tańczących siódme poty. Furorę na festynie zrobił wysięgnik strażacki, który był nagrodą za udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. W górę wznosili się na nim mali i duzi. Dzieci miały okazję zapoznać się również ze sprzętem policyjnym. Oczywiście, tak jak na większości imprez, wspomagała nas również Pasłęcka Grupa Motocyklowa, której członkowie przybyli na swych mechanicznych rumakach i można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na motorze. Powodzeniem cieszyła się również Fantomania, w której każdy los wygrywał. Było także stanowisko bohaterki naszego festynu Martyny, na którym warto było zakupić rękodzieła wykonane osobiście przez Martynę i jej mamę. Oprócz zabawy, każdy mógł posilić się w strefie gastronomicznej, w której królowały ciasta, lody, ciepłe i zimne napoje, bigos, grochówka i kiełbaski z grilla. Cały dochód z Fantomanii i gastronomii został przeznaczony na rehabilitację Martyny, która uczestniczyła w festynie z mamą i przyjaciółmi. Festyn wypełniała dobra muzyka, która dawała moc i energię. Całą imprezę prowadził DJ PADRE, który również wspomógł naszą zbiórkę. Uczestnicy festynu bawili się w świetnej atmosferze i chętnie brali udział w naszej akcji. W sumie uzbieraliśmy 3.564,90 zł, a oprócz tego na konto Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy na rzecz Martyny wpłynęło 950 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i uczestnikom, którzy byli z nami w tym gorącym dniu. Dziękujemy serdecznie partnerom i sponsorom : Staroście Powiatu Elbląskiego, Burmistrzowi Pasłęka, Komendantowi Komisariatu Policji w Pasłęku, Komendantowi Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Pasłęku, Pasłęckiemu Uniwersytetowi Trzeciego Wieku, Pasłęckiej Grupie Motocyklowej, Stowarzyszeniu Kuźnia Pruska, Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Marwicy, p. Marcinowi Wierzbickiemu - Dance by Marcin, p. Patrykowi Jurewicz - DJ Padre, p. Annie Zarzeka, firmie Sand Valley, firmie Netto w Pasłęku, firmie KRAM, p. Małgorzacie Koroblewskiej MIR Cafe, p. Annie Koroblewskiej sklep mięsny, PSS Społem w Pasłęku, p. Marii Hildebrandt i Michałowi Zarzeka Cukiernia Hildebrandt, p. Annie Szymańskiej Restauracja BOSTON, p. Renacie i Arturowi Kłysz sala weselna Zacisze, p. Urszuli i Tomaszowi Grabowskim firma Tom – Car , p. Annie i Janowi Semeniuk SEM-EX , p. Marii i Romualdowi Stelmaczonek Dom Handlowy ELVIS, p. Jolancie i Markowi Augustyn sklep Konkurencja p. Zbigniewowi Bocian Delikatesy u Bociana, p. Małgorzacie i Piotrowi Lutomskim sklep ABC, p. Elżbiecie Gwara sklep Lewiatan, p. Renacie Mackiewicz Pieguskowa Kuchnia , p. Janinie Cieśli sklep Dewocjonalia , Braniewsko – Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu, Spółdzielni Mleczarskiej w Pasłęku Zespół Szkół w Pasłęku i Stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
16 Kwietnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt,
Bernadetta, Cecyl,
Cecylian,
Charyzjusz, Erwin,
Erwina, Julia,
Ksenia, Lambert,
Lamberta, Nikita,
Nosisław, Patrycy,
Urban
Do końca roku zostało 260 dni.