header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Magia telewizji
Magia telewizji Drukuj
piątek, 20 września 2019

Obraz
We wtorek 17.09 młodzież z Zespołu Szkół w Pasłęku wybrała się do Warszawy, aby wziąć udział w nagraniach do XII edycji programu rozrywkowego Telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Przez blisko dziewięć godzin uczniowie w roli publiczności bawili się w rytmie znanych przebojów odgrywanych przez artystów, którzy wcielali się w role ich oryginalnych wykonawców. Młodzież mogła zobaczyć jak tworzone jest jedno z najbardziej popularnych show telewizyjnych. Interesowało ich wszystko, począwszy od pracy aktorów, jurorów, prowadzących, aż po pracę kamerzystów, scenarzystów, reżysera czy makijażystek. Nagrywany był siódmy odcinek, którego szczegółów nie możemy zdradzać. Emisja będzie miała miejsce prawdopodobnie 19 października, więc zachęcamy do szukania na małym ekranie znajomych twarzy z Pasłęka.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
20 Września 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do końca roku zostało 103 dni.