header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow ZS bierze udział w akcji „ Świata 2019”
ZS bierze udział w akcji „ Świata 2019” Drukuj
wtorek, 24 września 2019

Obraz
Akcja „Sprzątania Świata” po raz pierwszy odbyła się w roku 1989, kiedy to 40 tysięcy mieszkańców Sydney postanowiło, w trosce o naszą planetę, sprzątnąć tereny portu. Od 1994 w tej inicjatywie biorą udział także Polacy.

W ramach tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” młodzież Zespołu Szkół w Pasłęku, w dniu 23.09.2019 roku, przeszła tzw. ścieżką zdrowia od ulicy F. Hrynka do Parku Ekologicznego im. S. Pankalli, by pozbierać śmieci. Klasy Ic, Itb i II tl/tor zebrały ponad 50 worków różnorodnych odpadów. Lekcje w terenie miały na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej wśród młodzieży oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne. Mamy piękne tereny, o które powinniśmy dbać, dlatego pamiętajmy hasło tegorocznej kampanii: „Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy!”

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.