header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow A po lekcjach ... do teatru!
A po lekcjach ... do teatru! Drukuj
niedziela, 29 września 2019

Obraz
Młodzież ZS w Pasłęku pozostaje wierna scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Tym razem miała okazję zobaczyć najnowsze dzieło „Hairspray". Główną bohaterką spektaklu była Tracy, puszysta nastolatka, która marzyła o tym, by tańczyć w programie telewizyjnym. Błyskawicznie zyskała przychylność widowni, ale realia show biznesu były okrutne.

Problemem był jej wygląd, poglądy i niechęć dotychczasowej gwiazdy show, z którą musiała rywalizować.W musicalu aktualne są hasła tolerancji, poszanowania różnorodności, która może wzbogacić społeczeństwo i jego kulturę. Nietuzinkowa, dynamiczna muzyka uatrakcyjniła całe przedstawienie, podkreślając jego sens. Dopełnieniem tego energicznego i atrakcyjnego widowiska były wyjątkowo barwne kostiumy aktorów i tancerzy. Spektakl dostarczył mnóstwo pozytywnych emocji, a zachwycona widownia nagrodziła artystów długimi owacjami na stojąco.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
24 Października 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Antoni, Boleczest,
Filip, Hortensja,
Marcin, Rafał,
Rafaela, Salomon
Do końca roku zostało 69 dni.