Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Ślubuję...
Ślubuję... Drukuj
niedziela, 29 wrzesień 2019

Obraz
W piątek 27 września w Zespole Szkół w Pasłęku jedenaście klas pierwszych (pięć klas LO, cztery klasy technikum i dwie klasy branżowej szkoły I stopnia) złożyło uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor Elżbieta Wasiuk zwróciła uwagę, iż przyrzeczenie to zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie, gdyż edukacja. w Zespole Szkół będzie miała znaczący wpływ na dalsze życie każdego ucznia.

Wyraziła nadzieję, że wszyscy wykorzystają czas nauki najlepiej i tak zostaną zapamiętani na kartach historii szkoły.Po uroczystym ślubowaniu, wychowawcy klas wręczyli legitymacje, które stały się potwierdzeniem dołączenia pierwszoklasistów do grona pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkół. Uczniom klas pierwszych życzymy, by odważnie podejmowali nowe wyzwania, pokonywali trudności, rozwijali swoje pasje i zainteresowania oraz rozważnie wybierali cele edukacyjne i zawodowe.

17 Października 2019
Lucyna, Małgorzata,