header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Ćwiczenia antyterrorystyczne
Ćwiczenia antyterrorystyczne Drukuj
niedziela, 06 października 2019

Obraz
W czwartek 3 października w naszej szkole miały miejsce ćwiczenia antyterrorystyczne. Organizatorem ćwiczeń było Starostwo Powiatowe w Elblągu, a udział wzięły w nim specjalne jednostki antyterrorystyczne z Gdańska oraz policjanci z Pasłęka i Elbląga. Wszystko wyglądało bardzo realistycznie – upozorowano atak dwóch terrorystów, miały miejsce wystrzały, wybuchy, krzyki i detonacja ładunku wybuchowego.

Po wyprowadzeniu intruzów i ewakuacji osób przetrzymywanych nastąpiła druga część akcji – ewakuacja szkoły z powodu pożaru, w której udział wzięli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej z Pasłęka. Ewakuacja przebiegła sprawie, a obie akcji podsumowano na spotkaniu, w którym wzięli udział organizatorzy, obserwatorzy, dowódcy służb mundurowych, nauczyciele i uczniowie.

Obraz
Obraz

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.