header image
Aktualności
Znawcy historii Warmii i Mazur z ZS w Pasłęku Drukuj
niedziela, 27 październik 2019

Obraz
W sobotę 26.10.2019 r. w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyła się dwunasta edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie Warmińsko-Mazurskim. Jego tematyka obejmowała historię polityczną, społeczną, gospodarczą, przyrodniczą i kulturową Warmii i Mazur, a pytania były bardzo trudne i wymagały szerokiej wiedzy na ten temat. Świetnie poradzili sobie na nim uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku.

Wśród pięciu reprezentantów szkoły znalazło się dwóch laureatów – I m. zajął Szymon Ochnik z kl. III b LO, a II m. jego kolega z klasy Michał Kluk. Uczniowie odebrali nagrody ufundowane przez Instytut, a wręczyli je prof. dr hab. Marcin Chełminiak oraz dr hab. Wojciech T. Modzelewski. Uczniów do konkursu przygotował p. Tomasz Rozenbajgier.

Obraz
Obraz

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Lutego 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 317 dni.