header image
Aktualności
Zwycięzcy XVII Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
niedziela, 27 październik 2019

Obraz
W piątek 25.10.2019 r. w auli Zespołu Szkół w Pasłęku już po raz siedemnasty swoje talenty zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego. Wykonanych zostało 20 utworów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, a całość oceniało trzyosobowe jury w składzie: p. Elżbieta Czerska, p. Wojciech Haza i p. Tomasz Dymlang.

Uczestnicy walczyli o cenne nagrody ufundowane przez organizatora imprezy – Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku, które uzyskało dofinansowanie z budżetu Powiatu Elbląskiego, oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku. A oto laureaci konkursu:

  • - w kategorii zespoły: I m. zajął Zespół „To My” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie (opiekun: Janina Krzyżanowska), a wyróżnienie powędrowało do Zespołu „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku (opiekun: Iwona Jachimek);
  • - w kategorii duety: I m. zajęli Emilia Jakuszczonek i Hubert Ciok ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie (opiekun: Janina Krzyżanowska), a II m. Kamila Markisz i Jakub Sułkowski z Zespołu Szkół w Pasłęku;
  • - w kategorii soliści szkół podstawowych: I m. zajął Dawid Krasiński ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej (opiekun: Ewa Hołuj-Zarzeka), II m. zajęła Daria Piech ze Szkoły Podstawowej w Młynarach (opiekun: Edyta Wasiluk-Jarosz), a III m. zajęła Julia Szewczak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Węzinie (opiekun: Barbara Kosiacka);
  • - w kategorii soliście szkół ponadpodstawowych: I m. ex aequo zajęły Oktawia Bernaś z Ornety oraz Adriana Lisowska z Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu (opiekun: Angelika Gromulska), II m. przypadło Annie Stasiulewicz z Zespołu Szkół w Pasłęku, III m. zajęła Nadia Kamecka z IV LO w Elblągu (opiekun: Dorota Gorczyńska-Gadaj), a wyróżnienie otrzymała Wiktoria Kuberska z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku (opiekunowie: Justyna Konopacka i Iwona Jachimek).
Nagroda Publiczności powędrowała do Anny Stasiulewicz z Zespołu Szkół w Pasłęku./galeria fot./

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Lutego 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 317 dni.