header image
Szkolny konkurs dla klas pierwszych
„Unia lubelska i jej czasy” REGULAMIN KONKURSU Organizator konkursu: Organizatorem konkursu są nauczyciele historii. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
czytaj więcej
Konkurs na plakat
Konkurs na plakat pt. NARYSUJ MI PRAWA CZŁOWIEKA W nawiązaniu do organizowanego przez nas Maratonu Pisania Listów zachęcamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie na plakat propagujący ideę praw człowieka.
czytaj więcej
Aktualności arrow Konkursy arrow Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej arrow Zwycięzcy XVII Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Zwycięzcy XVII Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
niedziela, 27 październik 2019

Obraz
W piątek 25.10.2019 r. w auli Zespołu Szkół w Pasłęku już po raz siedemnasty swoje talenty zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego. Wykonanych zostało 20 utworów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, a całość oceniało trzyosobowe jury w składzie: p. Elżbieta Czerska, p. Wojciech Haza i p. Tomasz Dymlang.

Uczestnicy walczyli o cenne nagrody ufundowane przez organizatora imprezy – Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku, które uzyskało dofinansowanie z budżetu Powiatu Elbląskiego, oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku. A oto laureaci konkursu:

  • - w kategorii zespoły: I m. zajął Zespół „To My” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie (opiekun: Janina Krzyżanowska), a wyróżnienie powędrowało do Zespołu „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku (opiekun: Iwona Jachimek);
  • - w kategorii duety: I m. zajęli Emilia Jakuszczonek i Hubert Ciok ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie (opiekun: Janina Krzyżanowska), a II m. Kamila Markisz i Jakub Sułkowski z Zespołu Szkół w Pasłęku;
  • - w kategorii soliści szkół podstawowych: I m. zajął Dawid Krasiński ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej (opiekun: Ewa Hołuj-Zarzeka), II m. zajęła Daria Piech ze Szkoły Podstawowej w Młynarach (opiekun: Edyta Wasiluk-Jarosz), a III m. zajęła Julia Szewczak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Węzinie (opiekun: Barbara Kosiacka);
  • - w kategorii soliście szkół ponadpodstawowych: I m. ex aequo zajęły Oktawia Bernaś z Ornety oraz Adriana Lisowska z Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu (opiekun: Angelika Gromulska), II m. przypadło Annie Stasiulewicz z Zespołu Szkół w Pasłęku, III m. zajęła Nadia Kamecka z IV LO w Elblągu (opiekun: Dorota Gorczyńska-Gadaj), a wyróżnienie otrzymała Wiktoria Kuberska z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku (opiekunowie: Justyna Konopacka i Iwona Jachimek).
Nagroda Publiczności powędrowała do Anny Stasiulewicz z Zespołu Szkół w Pasłęku./galeria fot./

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Listopada 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.