AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu arrow Targi Pracy Elbląg 2019
Targi Pracy Elbląg 2019 Drukuj
czwartek, 24 października 2019

Pola golfowe Pasłek
Dnia 24 października 2019 roku w ramach projektu: „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” odbył się wyjazd edukacyjny na XXV Elbląskie Targi Pracy. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie z klas IE LO oraz IB LO. Miejscem Targów była hala widowiskowo-sportowa przy al. Grunwaldzkiej. To jedno z większych wydarzeń na terenie powiatu , którego organizatorem były już po raz kolejny Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Targi wpisały się w obchody Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawców.

Podczas Targów Pracy swoje stoiska zaprezentowało 70 wystawców oferujących 1480 ofert pracy w różnorodnych branżach. Oferty pracy dotyczyły zawodów: sprzedawca, magazynier, przedstawiciele handlowi, pracownicy biurowi, stolarze oraz całej gamy zawodów mundurowych. Udział w Targach stanowił doskonałą okazję do zapoznania się z ofertami pracy, staży i praktyk, oraz możliwość dotarcia do przedstawicieli firm i poznania ich potrzeb oraz oczekiwań rekrutacyjnych. W trakcie wyjazdu uczniowie byli gośćmi firmy Sand Valley Golf Resort w Pasłęku. Pani Urszula Robak omówiła zasady gry w golfa i oprowadziła uczniów po terenie pól golfowych. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała spacerowi i zachęcała do przygody z tym sportem.

6 Maja 2021
Benedykta, Benita,