header image
AKTUALNOŚCI
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ W PASŁĘKU Drukuj
środa, 30 października 2019

Tydzień-kariery
Tydzień kariery
W okresie 21-27 października 2019 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbywały się wydarzenia w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawcy. Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działania mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, pracy i kariery.

Dnia 21 października odbyło się spotkanie z Panią Grażyną Sadowską koordynatorem projektu „Nowoczesny staż – mobilny uczeń” , która zaprezentowała młodzieży staże zawodowe zrealizowane przez uczestników projektu oraz przedstawiła warunki rekrutacji do nowego projektu. Ponadto w dniach 24 i 25 października odbyły się dwa spotkania z Panem Bolesławem Lewińskim pracownikiem marketingu Hotelu Elbląg oraz z Panem Józefem Zielińskim pracownikiem Firmy transportowo-logistycznej „EdiLine” Krzysztof Ellwart. Celem spotkań było propagowanie zawodów technik hotelarstwa i technik logistyk./galeria fot./

kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.