header image
Szkolny konkurs dla klas pierwszych
„Unia lubelska i jej czasy” REGULAMIN KONKURSU Organizator konkursu: Organizatorem konkursu są nauczyciele historii. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
czytaj więcej
Konkurs na plakat
Konkurs na plakat pt. NARYSUJ MI PRAWA CZŁOWIEKA W nawiązaniu do organizowanego przez nas Maratonu Pisania Listów zachęcamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie na plakat propagujący ideę praw człowieka.
czytaj więcej
Aktualności arrow Konkursy arrow Tydzień kariery zawodowej arrow OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ W PASŁĘKU
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ W PASŁĘKU Drukuj
środa, 30 październik 2019

Tydzień-kariery
Tydzień kariery
W okresie 21-27 października 2019 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbywały się wydarzenia w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawcy. Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działania mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, pracy i kariery.

Dnia 21 października odbyło się spotkanie z Panią Grażyną Sadowską koordynatorem projektu „Nowoczesny staż – mobilny uczeń” , która zaprezentowała młodzieży staże zawodowe zrealizowane przez uczestników projektu oraz przedstawiła warunki rekrutacji do nowego projektu. Ponadto w dniach 24 i 25 października odbyły się dwa spotkania z Panem Bolesławem Lewińskim pracownikiem marketingu Hotelu Elbląg oraz z Panem Józefem Zielińskim pracownikiem Firmy transportowo-logistycznej „EdiLine” Krzysztof Ellwart. Celem spotkań było propagowanie zawodów technik hotelarstwa i technik logistyk./galeria fot./

kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Listopada 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.