header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu arrow Na wykładzie z turystyki na UWM w Olsztynie
Na wykładzie z turystyki na UWM w Olsztynie Drukuj
środa, 30 października 2019

Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
29 października 2019 r. w ramach projektu „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu”, uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku uczęszczający na zajęcia projektowe „Język obcy na rynku pracy powiatu elbląskiego”, wzięli udział w wykładzie z turystyki w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zajęcia prowadziła pani dr Aneta Omelan, a ich tematem były mocne i słabe strony kształcenia na kierunkach turystycznych oraz specyfika pracy pilota wycieczek. Uczniowie zostali zapoznani z uwarunkowaniami prawnymi zawodu, prawami i obowiązkami pilotów, cechami, jakimi powinien charakteryzować się kandydat na pilota wycieczek. Pani A. Omelan w sposób bardzo ciekawy opowiadała również o swoich doświadczeniach w tym zawodzie. Wyjazd edukacyjny był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (Nr projektu RPWM.02.02.01-28-0018/17).

Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
6 Maja 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand
Do końca roku zostało 240 dni.