header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim.
Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim. Drukuj
środa, 30 październik 2019

Sprzątanie-cmentarza
Sprzątanie cmentarza
Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego przy Zespole Szkół w Pasłęku, włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia. Kulminację tych aktywności zaplanowano na 25 października 2019 r. W ramach akcji podjęto w szkole szereg działań.

Jednym z nich było posprzątanie opuszczonych i bezimiennych grobów na cmentarzu przy Cerkwi Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku . Uczniowie zapalili również znicze na grobach nieżyjących nauczycieli, bo choć odeszli, to na zawsze pozostaną w pamięci i sercach dawnych uczniów.

Sprzątanie-cmentarza
Sprzątanie cmentarza
Sprzątanie-cmentarza
Sprzatąnie cmentarza

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Lutego 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 317 dni.