header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Konkursy arrow GRA z UMK
GRA z UMK Drukuj
wtorek, 12 listopada 2019

Gry-planszowe
Gry planszowe
Klasa I b LO z Zespołu Szkół w Pasłęku wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „GRA z UMK”, związanym z wykorzystaniem gier planszowych w procesie dydaktyczno-wychowawczym. Organizatorem projektu jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu we współpracy z wydawnictwami „Nasza Księgarnia” i „Rebel”.

Uczniowie rozegrali kilka rund dwóch gier planszowych – „Totem” i „Planeta”. W pierwszej z nich najlepsza okazała się Emilia Adamczyk, a w drugiej Kacper Dłużniewski. Uczniowie będę reprezentowali szkołę w ogólnopolskim finale, który odbędzie się 14 marca 2020 r. podczas Dnia Gier Planszowych „GRAWITACJA” na UMK w Toruniu.

Gry-planszowe
Gry planszowe
Gry-planszowe
Gry planszowe
Gry-planszowe
Gry planszowe
Gry-planszowe
Gry planszowe
Gry-planszowe
Gry planszowe

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.