AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow LOGISTYCY W ZAKŁADZIE PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA
LOGISTYCY W ZAKŁADZIE PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA Drukuj
czwartek, 14 listopad 2019

Lubiana
W czwartek 14 listopada 2019 r. uczniowie klasy pierwszej oraz drugiej technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. Uczniowie Zespołu Szkół mogli zobaczyć produkcję porcelany przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Zakład produkuje wyroby porcelanowe z zachowaniem najwyższych norm jakości, które zdobyły uznanie w Polsce i w wielu krajach. Firma współpracuje z projektantami z Polski, Włoch i Niemiec.

Podczas wycieczki mogliśmy zobaczyć jak wygląda produkcja poszczególnych elementów porcelany zanim, jako wyrób gotowy, zagości na naszych stołach. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z infrastrukturą produkcyjną, realizacją systemu polityki jakości, wdrażaniem innowacyjnych technik i technologii stosowanych przy produkcji porcelany. Była to praktyczna lekcja logistyki produkcji, która uświadomiła nam jak bardzo ważną rolę odgrywa logistyka w osiągnięciu sukcesu rynkowego każdej firmy.

Lubiana
lubiana