header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow LOGISTYCY W ZAKŁADZIE PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA
LOGISTYCY W ZAKŁADZIE PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA Drukuj
czwartek, 14 listopada 2019

Lubiana
Lubiana
W czwartek 14 listopada 2019 r. uczniowie klasy pierwszej oraz drugiej technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. Uczniowie Zespołu Szkół mogli zobaczyć produkcję porcelany przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Zakład produkuje wyroby porcelanowe z zachowaniem najwyższych norm jakości, które zdobyły uznanie w Polsce i w wielu krajach. Firma współpracuje z projektantami z Polski, Włoch i Niemiec.

Podczas wycieczki mogliśmy zobaczyć jak wygląda produkcja poszczególnych elementów porcelany zanim, jako wyrób gotowy, zagości na naszych stołach. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z infrastrukturą produkcyjną, realizacją systemu polityki jakości, wdrażaniem innowacyjnych technik i technologii stosowanych przy produkcji porcelany. Była to praktyczna lekcja logistyki produkcji, która uświadomiła nam jak bardzo ważną rolę odgrywa logistyka w osiągnięciu sukcesu rynkowego każdej firmy.

Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
Lubiana
lubiana

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.