header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Święto Seniorów w Zespole Szkół w Pasłęku
Święto Seniorów w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
czwartek, 14 listopada 2019

Dzień-Senira
Dzień Seniora
14 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora. Już po raz szósty Dyrekcja szkoły oraz uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku zaprosili słuchaczy Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do wspólnego świętowania. Klasa I b LO przygotowała słodki poczęstunek, krótką scenkę kabaretową, która opowiadała o pragnieniu wstąpienia w szeregi Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także quiz wiedzy o PRL-u.

Do rywalizacji zgłosili się: panie Kazimiera Żurkiewicz i Krystyna Niewiadomska oraz pan Jerzy Spychalski. Zadania konkursowe były zróżnicowane i wymagały m.in. znajomości znanych postaci telewizyjnych, utworów muzycznych i filmowych, przeznaczenia przedmiotów codziennego użytku, dat oraz słynnych cytatów. Rywalizację wygrali ex aequo pani Kazimiera oraz pan Jerzy. Prezes PUTW pani Helena Mendelewska podziękowała za przygotowanie uroczystości i na ręce Dyrektor Elżbiety Wasiuk oraz wychowawcy klasy I b LO Tomasz Rozenbajgiera przekazała kwiaty, słodycze dla uczniów oraz wiersz napisany specjalnie na tę okazję przez słuchaczkę PUTW panią Hannę Olszak. Cieszymy się, że możemy kontynuować wieloletnią współpracę na rzecz dialogu międzypokoleniowego.

Dzień-Seniora
Dzień Seniora
Dzień-Seniora
Dzień Seniora

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.