Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Konkursy arrow XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego
XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Drukuj
czwartek, 14 listopad 2019

Obraz
W środę 13 listopada 2019 r. miłośnicy języka niemieckiego wzięli udział w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Deutschfreund. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Test konkursowy był testem wielokrotnego wyboru, składał się z 28 zadań z odpowiedziami A,B,C, D, z których każda mogła być prawdziwa lub fałszywa. Wyzwanie podjęło 13 uczniów z naszej szkoły. Wyniki, za które trzymamy mocno kciuki, poznamy w styczniu 2020 r.

19 Stycznia 2020
Andrzej, Bernard,