header image
AKTUALNOŚCI arrow Sport arrow Powiatowa Licealiada w koszykówce
Powiatowa Licealiada w koszykówce Drukuj
poniedziałek, 25 listopada 2019

Zespół-koszykówki
Zespół koszykówki
W dniu 25.11.2019 zostały rozegrane mecze III grupy w ramach Powiatowej Licealiady w koszykówce chłopców. W tej grupie mecze pomiędzy sobą rozegrały trzy zespoły III LO Elbląg, ZS Pasłęk i ZSEiO Elbląg. W pierwszym meczu zespół z III LO Elbląg zdecydowanie pokonał ZSEiO Elbląg.

W drugim meczu nasi chłopcy również zdecydowanie pokonali ZSEiO 38:17. W meczu o pierwsze miejsce w grupie ulegliśmy gospodarzom turnieju III LO Elbląg 30:23. Nasz zespół wychodzi z grupy z drugiego miejsca do ćwierćfinałów, w których zagra ze zwycięzcą grupy I. Szkołę reprezentowali: Gracjan Liwski/22,17/, Damian Bobrowicz/8,3/, Paweł Rapacki/-,3/, Jakub Pawłyk/2,-/, Alan Cyrankiewicz, Adam Jakubschon, Szymon Włodarczyk/4,-/, Patryk Wolicki/2,-/. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ćwierćfinale!

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.