header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Zbiórka dla Rodaka i Bohatera na Kresach.
Zbiórka dla Rodaka i Bohatera na Kresach. Drukuj
poniedziałek, 25 listopada 2019

W dniach 22-24 listopada młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy Zespole Szkół wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach". Wolontariusze zbierali słodycze, żywność o długim terminie ważności, chemię gospodarstwa domowego oraz przybory toaletowe.

Dlaczego młodzież przyłączyła się do akcji "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach"? Ponieważ było to, swojego rodzaju, podziękowanie za poświęcenie Polsce, za pielęgnowanie tradycji i narodowego dziedzictwa, a także uczczenie pamięci naszych korzeni. Zbiórka to także okazanie wdzięczności naszym Rodakom na Kresach za rozpowszechnianie polskiej mowy, za utrwalanie historii. Akcją wolontariusze oddali hołd rodakom, tym którzy od pokoleń wiernie przestrzegają maksymy "Bóg, Honor, Ojczyzna". Dziękujemy wszystkim osobom, które otworzyły swe serca i pozwoliły na realizację naszej wspólnej akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do kierownictwa sklepu Netto, za umożliwienie przeprowadzenia akcji.

SKW

wolontariat
wolontariat
wolontariat
wolontariat
wolontariat
wolontariat
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.