header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Uczennice Zespołu Szkół laureatkami Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Uczennice Zespołu Szkół laureatkami Stypendium Prezesa Rady Ministrów Drukuj
wtorek, 26 listopad 2019

Stypendia-PRM
Stypendia PRM
W środę 20 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest to nagroda finansowa przyznawana najlepszym uczniom z każdej szkoły. W tym roku wyróżniono 157 osób, które osiągnęły najwyższe wyniki.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że wśród tak uzdolnionej młodzieży znalazły się także uczennice Zespołu Szkół- Laura Kuchciak i Weronika Bigus. Laura jest uczennicą klasy 2 o nachyleniu przyrodniczo – medycznym w I Liceum Ogólnokształcącym, osiągnęła średnią ocen 6,00. Wiktoria jest uczennicą klasy 4 o kierunku technik hotelarz w Technikum nr 1, osiągnęła średnią ocen 5,66. Stypendystkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Stypendia-PRM
Stypendia PRM
Stypendia-PRM
Stypendia PRM
Stypendia-PRM
Stypendia PRM
Stypendia-PRM
Stypendia PRM

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
9 Sierpnia 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Jan, Klarysa,
Miłorad, Roland,
Roman, Romuald
Do końca roku zostało 145 dni.