Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Uczennice Zespołu Szkół laureatkami Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Uczennice Zespołu Szkół laureatkami Stypendium Prezesa Rady Ministrów Drukuj
wtorek, 26 listopad 2019

Stypendia PRM
W środę 20 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest to nagroda finansowa przyznawana najlepszym uczniom z każdej szkoły. W tym roku wyróżniono 157 osób, które osiągnęły najwyższe wyniki.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że wśród tak uzdolnionej młodzieży znalazły się także uczennice Zespołu Szkół- Laura Kuchciak i Weronika Bigus. Laura jest uczennicą klasy 2 o nachyleniu przyrodniczo – medycznym w I Liceum Ogólnokształcącym, osiągnęła średnią ocen 6,00. Wiktoria jest uczennicą klasy 4 o kierunku technik hotelarz w Technikum nr 1, osiągnęła średnią ocen 5,66. Stypendystkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

12 Grudnia 2019
Adelajda,