header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu arrow Wyjazd integracyjny młodzieży z "Ogólniaka".
Wyjazd integracyjny młodzieży z "Ogólniaka". Drukuj
środa, 14 listopada 2018

W listopadzie uczniowie klasy Ia i Ib LO w ramach projektu „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” uczestniczyli w dwudniowych zajęciach warsztatowych - KREATYWNY ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH . Celem zajęć było przełamanie barier komunikacyjnych, rozwój postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy.

wzięła udział w zajęciach, w których zapoznała się z zasadami skutecznej komunikacji, zaś na ćwiczeniach uczyła się technik komunikacyjnych, asertywności, zachowań w różnych sytuacjach. Jednocześnie licealiści poprzez gry i zabawy mogli poznać cechy swojej osobowości i wzmocnić poczucie własnej wartości. Nie zabrakło też czasu na przyjemności. Po zajęciach uczniowie mogli skorzystać z hotelowej sauny, basenu, kręgielni i „Kulkolandii”, która cieszyła się chyba największym zainteresowaniem. Wyjazd nie tylko zintegrował młodzież, ale również uświadomił, że wiedza i umiejętności są źródłem sukcesu. Projekt „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Nr projektu RPWM.02.02.01-28-0018/17, Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki, Działanie 2.2: Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, Poddziałanie 2.2.1: Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów - projekty konkursowe.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
6 Maja 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand
Do końca roku zostało 240 dni.