header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu arrow Wykład
Wykład Drukuj
poniedziałek, 17 grudnia 2018

W dniu 13 grudnia 2018 roku uczniowie odbyli wycieczkę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Elblągu. Wycieczka była zorganizowana w ramach projektu unijnego, w którym uczestniczy nasza szkoła. Mieliśmy okazję wziąć udział w wykładzie prowadzonym przez Panią dr Agatą Rychter na temat ,, Ochrona wód i przyrody na przykładzie woj. Warmińsko-mazurskiego”.

była przedstawiona w bardzo ciekawy sposób i z pewnością dostarczyła nam bardzo dużo nowych, ważnych informacji. Wykład w dużym stopniu kładł nacisk na wrażliwość ekologiczną człowieka i przypominał, że nie jesteśmy sami na tej planecie. To w jaki sposób postrzegamy otaczające nas środowisko i funkcjonujemy w nim, będzie rzutowało na naszą przyszłość. Następnie mogliśmy zwiedzać laboratoria chemiczne i biotechnologiczne, pracownie mechaniki oraz pracownię budowlaną w których studenci PWSZ poznają techniki swojej pracy. Laboratoria były profesjonalnie wyposażone co zrobiło na nas ogromne wrażenie. Wycieczka dydaktyczna sprawiła nam wielką przyjemność. Dostarczyła wiele ważnych wiadomości i doświadczeń. Bardzo dziękujemy pracownikom PWSZ za poświęcony nam wszystkim czas.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
6 Maja 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand
Do końca roku zostało 240 dni.