header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow MURAL w jednostce PSP w Elblągu
MURAL w jednostce PSP w Elblągu Drukuj
czwartek, 05 grudnia 2019

Mural-w-PSP-Elbląg
Mural w PSP Elbląg
25 listopada 2019r. odbyły się kolejne warsztaty z malarstwa ściennego. Jedenastu uczniów klas I i II Technikum w zawodzie technik reklamy, pod kierunkiem p. Edyty Fogiel – Czurakowskiej i pod opieką p. Doroty Dragan, tym razem wykonali mural w jednostce Państwowej Straży Pożarnej nr 2 w Elblągu. Mural zdobi salę edukacyjną OGNIK, stworzoną w celu prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa pożarowego dla dzieci ze szkół podstawowych.

Pomysłodawcą tej inicjatywy jest dowódca zastępu Daniel Maszaro. Projekty layout zostały wykonane przez uczniów na zajęciach w szkole, a strażacy wytypowali najlepsze. Dzięki tym warsztatom młodzież z Technikum mogła doskonalić umiejętności dekoratorskie i malarskie oraz umiejętności praktyczne takie jak: uzyskanie kolorów pochodnych, dobór pędzli do malowanego elementu i powierzchni. I tak jak poprzednim razem uczniowie mieli niespodziankę w postaci pizzy i napojów. oglądaj galerię fot

E. Fogiel-Czurakowska i D. Dragan

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.