header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Nominowani w konkursie "Barwy Wolontariatu"
Nominowani w konkursie "Barwy Wolontariatu" Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019

Wolontariat
Wolontariat
Niosą bezinteresowną pomoc wszędzie tam, gdzie potrzeba wsparcia, są opiekuńczy i wrażliwi. Mowa o wolontariuszach, którzy 5 grudnia obchodzą swoje święto– Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji 06.12.2019 roku, w Olsztynie, odbyła się Gala Wolontariatu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, podczas której wręczono nagrody w konkursie „Barwy Wolontariatu”.

Zdaniem prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, Gabrieli Zimirowskiej, każdy może pomagać. W tej pracy potrzebne są: dobre chęci, umiejętności i doświadczenie. Tych cech nie brakuje naszym wolontariuszom, którzy otrzymali nominacje, a wśród nich znaleźli się: Patrycja Szymanek z klasy III a, Aleksandra Lipińska z klasy III a , Łukasz Wróbel z klasy III b, Patrycja Wojnicz z klasy II a i Mateusz Krasiński z klasy II a. Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy pojawili się na gali otrzymali z rąk marszałka Gustawa Marka Brzezina dyplomy oraz upominki. Gala organizowana jest po to, by podziękować i pokazać, jak ważne jest zaangażowanie i serce w pracy wolontariusza.

Wolontariat
Wolontariat
Wolontariat
Wolontariat
Wolontariat
Wolontariat
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Sierpnia 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Diana, Dianna,
Gertruda, Helena,
Hipolit, Hipolita,
Jan, Kasjan,
Radomiła, Wojbor
Do końca roku zostało 141 dni.