header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Laureatka konkursu "Czego życzy się wolontariuszom?"
Laureatka konkursu "Czego życzy się wolontariuszom?" Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019

Laureatka-konkursu
Laureatka konkursu
W piątek 06.12.2019 roku, podczas Gali Wolontariatu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze hasło „Czego życzy się wolontariuszom?”. Spośród wielu prac nadesłanych do Regionalnego Centrum Wolontariatu, kapituła wybrała hasło, które stworzyła uczennica Zespołu Szkół- Justyna Tomaszewska z klasy I Tb.

Nasza wolontariuszka otrzymała dyplom i nagrodę z rąk marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina. A oto zwycięskie hasło: „ Staraj się być pozytywny aż będą mówić na Ciebie wariat, z pełną radością promuj wolontariat”.

Gratulujemy Justynie i życzymy dalszych sukcesów!

Laureatka-konkursu
Laureatka konkursu
Obraz

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.