header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Wolontariusze Zespołu Szkół wróżą z przedszkolakami
Wolontariusze Zespołu Szkół wróżą z przedszkolakami Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019

Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
W środę 30 listopada wolontariusze z Zespołu Szkół w Pasłęku przygotowali wróżby andrzejkowe i odwiedzili Przedszkole Samorządowe numer 2 w Pasłęku i przedszkole działające przy Szkole Podstawowej nr 3. Spotkanie licealistów z przedszkolakami przebiegało w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego wolontariusze, którzy, przygotowali niezliczoną ilość atrakcji.

Dzieci mogły wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami oraz słodkich cukierków z wróżbą na przyszłość. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości, przenieść się w świat marzeń, fantazji i są pretekstem do dobrej zabawy.

Zabawa była przednia, dzieci zadowolone, a nasi uczniowie wrócili do swojej szkoły w doskonałych humorach.

Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze w przedszkolu
Wolontariusze-w-przedszkolu
Wolontariusze
Wolontariusze-
Wolontariusze
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.