Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Wolontariusze Zespołu Szkół wróżą z przedszkolakami
Wolontariusze Zespołu Szkół wróżą z przedszkolakami Drukuj
poniedziałek, 09 grudzień 2019

Wolontariusze w przedszkolu
W środę 30 listopada wolontariusze z Zespołu Szkół w Pasłęku przygotowali wróżby andrzejkowe i odwiedzili Przedszkole Samorządowe numer 2 w Pasłęku i przedszkole działające przy Szkole Podstawowej nr 3. Spotkanie licealistów z przedszkolakami przebiegało w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego wolontariusze, którzy, przygotowali niezliczoną ilość atrakcji.

Dzieci mogły wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami oraz słodkich cukierków z wróżbą na przyszłość. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości, przenieść się w świat marzeń, fantazji i są pretekstem do dobrej zabawy.

Zabawa była przednia, dzieci zadowolone, a nasi uczniowie wrócili do swojej szkoły w doskonałych humorach.

Wolontariusze
Wolontariusze-