header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Zespołu Szkół lubi ludzi
Zespołu Szkół lubi ludzi Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019

Szlachetna-paczka
Szlachetna paczka
„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” Słowa o. Fabiana Kaltbacha przyświecały młodzieży i darczyńcom tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki.

Młodzież Zespołu Szkół jest wrażliwa na potrzeby innych, dlatego w uczniowie klasy II a LO wraz w wychowawczynią, panią Joanną Majewską, zorganizowali Szlachetną Paczkę. W tym roku pomagaliśmy rodzinie, której głównymi potrzebami była zamrażarka, żywność, pościel, węgiel oraz środki czystości. Marzenia wybranej rodziny nabrały realnego kształtu dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, OSP ze Stegny oraz przyjaciół szkoły- Firmy MAJROL i KATADOR. Kolejny raz przekonaliśmy się, że każdy gest, nawet najdrobniejszy, zmienia świat i czyni go piękniejszym. Przekazanie paczki odbyło się 7 grudnia 2019r.

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy w imieniu swoim, a także rodziny, do której trafiła paczka. Życzymy, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były wypełnione radością, a nadchodzący rok 2020 niech przyniesie szczęście i realizację wszelkich marzeń!

ZS

Szlachetna-paczka
Szlachetna paczka
Szlachetna-paczka
Szlachetna paczka
Szlachetna-paczka
Szlachetna paczka
Szlachetna-paczka
Szlachetna paczka
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.