header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow III Szkolna Gala Wolontariatu
III Szkolna Gala Wolontariatu Drukuj
wtorek, 10 grudnia 2019

Gala-wolontariatu
Gala wolontariatu
9 grudnia 2019, w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się uroczysta gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wolontariusze, zainspirowani pewnym serwisem informacyjnym, stworzyli niebanalną atmosferę przedstawienia. W formie wywiadu, opowiedzieli oni o różnorodnych akcjach, w których uczestniczą. Wolontariusze przybliżyli wszystkim zebranym, jakie korzyści płyną z okazywania szlachetnego serca innym osobom, między innymi możliwość: samorealizacji, współpracy, poczucie bycia częścią ważnego dzieła, a także przeżycia pięknej przygody. Mieliśmy też okazję do wysłuchania piosenek przygotowanych przez Kamilę i Jakuba.

W tym roku zaprosiliśmy gości, z którymi mamy przyjemność współpracować na wielu płaszczyznach :w schronisku, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, przedszkolu oraz podczas zbiórek dla potrzebujących. Niezwykle wzruszeni, wysłuchaliśmy słów uznania od osób zaproszonych: Pani Krystyny Dąbrowskiej- dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku, Pani Reginy Stelmaczonek- prezesa Stowarzyszenia „ Jutrzenka”, Pani Barbary Zarudzkiej- prezesa Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu, Pana Leszka Czyżewskiego- dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pasłęku i Zielonce Pasłęckiej, Pana dyrektora Andrzeja Gęsiny – dyrektora BP Paribas w Pasłęku.

Ważnym momentem było wręczenie naszym gościom podziękowań za wieloletnią i owocną współpracę. Pani dyrektor Elżbieta Wasiuk wyraziła słowa uznania koordynatorowi Szkolnego Koła Wolontariatu p. Beacie Łuczyńskiej –Pyra i opiekunom: p. Dorocie Ćwik i p. Marcie Puławskiej.

Był to też dzień ,w którym mogliśmy podziękować wolontariuszom ZS w Pasłęku, za ich zaangażowanie i wrażliwość, a najaktywniejszym wręczyć nagrody i dyplomy./galeria fot./

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.