header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Konkursy arrow Sukces uczniów Zespołu Szkół
Sukces uczniów Zespołu Szkół Drukuj
wtorek, 10 grudnia 2019

Olimpiada
Olimpiada
W piątek 6 grudnia w Olsztynie odbyły się wojewódzkie eliminacje Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Zespół Szkół reprezentowali uczniowie Jakub Październik klasa II a LO, Jakub Kozakiewicz klasa I B LO, Andrzej Juniewicz klasa I D LO, Damian Żebrowski klasa II TLR- zespół został przygotowywany przez p. Tadeusza Gębarowskiego.

Uczniowie z drugiej drużyny, Szymon Ochnik i Michał Kluk z klasy III B LO, byli przygotowani przez p. Tomasza Rozenbajgiera. Do szczebla centralnego zakwalifikowali się uczniowie: Jakub Kozakiewicz, Jakub Październik, Szymon Ochnik i Michał Kluk. Finał Olimpiady odbędzie się w marcu przyszłego roku w Warszawie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wysoki wynik w finale!

info. ZS
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.