header image
AKTUALNOŚCI arrow Sport arrow Ćwierćfinał koszykówki
Ćwierćfinał koszykówki Drukuj
środa, 11 grudnia 2019

ZS-ZST-
ZS-ZST
W ćwierćfinale o Mistrzostwo Powiatu w koszykówce nasza szkoła zmierzyła się z ZST Elbląg. Mecz odbył się na sali III LO Elbląg i był rozgrywany systemem pucharowym. Spotkanie było bardzo wyrównane i przebiegało z lekką przewagą ZST. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 35:27. W czwartej kwarcie, ktora była bardzo wyrównana i emocjonująca nasi zawodnicy zmniejszyli różnicę do 1 pkt. Jednak ostatnie punkty zdobyli zawodnicy ZST wygrywając mecz 3 pkt (41:38). Naszą szkołę reprezentowali Gracjan Liwski /18/, Cytlał Artur /7/, Bobrowicz Damian /10/, Włodarczyk Szymon /2/, Rapacki Paweł /1/, Cyrkanowicz Alan, Wolicki Patryk, Jakubschon Adam.

Gratuluję dobrego meczu i życzę sukcesów w następnych turniejach!

ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
ZS-ZST
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.