header image
AKTUALNO¦CI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Grali¶my dla WO¦P.
Co u hotelarzy? Grali¶my dla WO¦P. Drukuj
¶roda, 15 stycznia 2020
WO¦P
WO¦P

WO¦P
WO¦P
To już pi±ty raz uczniowie Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół w Pasłęku grali dla WO¦P. W niedzielę 12 stycznia 2020 r. mieli¶my zaszczyt pomagać wolontariuszom i go¶cić ich w naszym hotelu. Naszym zadaniem było przygotowanie gor±cych napojów i dań dla wszystkich zbieraj±cych pieni±dze do puszek.

Drzwi "Naszego Hotelu" były otwarte dla wszystkich chętnych. Miło było go¶cić Orkiestrę z Zielonki Pasłęckiej, Panie z Uniwersytetu III Wieku, Pasłęcki Klub Motorowy, szkolnych organizatorów i wszystkich, którzy "grali dla Orkiestry". Dziękujemy panu Tomaszowi Rozenbajgierowi za zaangażowanie w zorganizowanie imprezy. Za rok znów gramy. Się ma.

Hotelarze z Zespołu Szkół w Pasłęku

WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
WO¦P
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
15 Sierpnia 2020
Sobota
Imieniny obchodz±:
Maria, Napoleon,
Stefan, Stella,
Trzebimir
Do końca roku zostało 139 dni.