header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Studniówkowa magia w Zespole Szkół
Studniówkowa magia w Zespole Szkół Drukuj
środa, 22 stycznia 2020

studniówka
studniówka
Sobota 18 stycznia 2020 roku na długo pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów. Otóż na ten dzień czekali od dawna-wymarzona studniówka, pierwszy bal w dojrzałym życiu. Niepozorna na co dzień sala gimnastyczna stała się najpiękniejszą salą balową, a zwykle zapracowani uczniowie wyglądali jak gwiazdy filmowe w eleganckich wieczorowych strojach.

Nic dziwnego, że z każdej strony dało się zauważyć blask fleszy, szerokie uśmiechy uczniów i wzruszenie malujące się na twarzach dumnych rodziców. Ten wyjątkowy wieczór otworzyła oficjalnym przemówieniem dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku-pani Elżbieta Wasiuk. Wraz z przyszłymi maturzystami i nauczycielami Zespołu Szkół wielkie emocje przeżywali zaproszeni goście: wicewojewoda pan Sławomir Sadowski, starosta elbląski pan Maciej Romanowski, burmistrz Pasłęka pan dr Wiesław Śniecikowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Urszula Tyszecka. Zespół Szkół to miejsce, gdzie szanuje i pielęgnuje się tradycję, dlatego też bal rozpoczął się staropolskim tańcem, polonezem. Dyrekcja szkoły, młodzież i nauczyciele wykonali go w mistrzowskim stylu. Bal studniówkowy trwał do białego rana i jeśli wierzyć słowom „takie matury wyniki poznacie, jakich szaleństw studniówki doznacie”, to 100% zdawalność mamy zapewnioną.

studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka
studniówka

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.