header image
AKTUALNOŚCI arrow Sport arrow Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Drukuj
czwartek, 13 lutego 2020

Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
12 lutego w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż, Pchnięciu Kulą i Indywidualnych Zimowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W wszystkich konkurencjach wystartowało około 400 uczniów.

W konkursie pchnięcia kulą bezkonkurencyjny okazał się Artur Cytlau. Pięciokilogramowa kula osiągnęła odległość 14,35 cm. Aktualnie wynik ten w kategorii junior młodszy znajduje się na dwunastym miejscu na listach krajowych.

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych biegi przełajowe odbyły się na bieżni w hali sportowej. Do rywalizacji na dystansie 1500m przystąpiło dwóch reprezentantów naszej szkoły. Walka o medale trwała do ostatnich metrów. Tuż za podium stanął Maciej Szczepański ulegając między innymi finaliście Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 3000m. Karol Nadraus pokonał linię mety jako jedenasty.

Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA
Mistrzostwa-LA
Mistrzostwa LA

Gratulujemy!

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.