header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Walentynki w Zespole Szkół
Walentynki w Zespole Szkół Drukuj
wtorek, 18 lutego 2020

Walentynki
Walentynki
W piątek 14 lutego w Zespole Szkół w dominował kolor czerwony, atmosfera miłości i przyjaźni. Wszystko za sprawą Walentynek. Jak co roku uruchomiono „Pocztę Walentynkową”, do której uczniowie wrzucali kartki z wyznaniami sympatii i miłości.

Walentynkowe „amorki” rozdały liściki wszystkim adresatom (zaskoczenie niektórych odbiorców było duże i uśmiechem reagowali na otrzymane wiadomości). W głównym holu można było zrobić zdjęcie na tle walentynkowej ścianki, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Atmosferę Walentynek podkreślała muzyka oraz sympatyczne życzenia od organizatorów. Odbył się również konkursu na najbardziej „walentynkową klasę”. Konkurs wygrały: w LO – klasa 1c; w Technikum– klasa 1 TB, w Szkole Branżowej– klasa 1b BS. Nagrodą jest dzień bez pytania i niezapowiedzianych sprawdzianów (wybrany przez klasę). Zwycięzcom gratulujemy! Organizatorami tegorocznych Walentynek były klasy I TB (technik logistyk) z wych. Agnieszką Wojczys i I TD ( technik reklamy) z wych. Dorotą Dragan./oglądaj galerię fot./

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.