header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku
Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
niedziela, 23 luty 2020

Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
W środę 19 lutego w muzyczną podróż uczniów Zespołu Szkół zabrało łódzkie trio „Złota trąbka”. Artyści zaprezentowali muzyczne hity. Znalazły się wśród nich hiszpańskie Passo-doble, kojarzący się z grecką kulturą Grek Zorba, popularna z piłkarskich stadionów brazylijska Samba oraz przepiękne Tango Milonga.

Koncert zagwarantował uczniom doskonałą zabawę. Młodzież miała okazję spróbować gry na puzonie, jednak ta z pozoru łatwa umiejętność okazała się nie lada wyzwaniem. Uczniowie wzięli udział w mini konkursie muzycznym, a także zaprezentowali swoje zdolności taneczne. Występ artystów z Łodzi to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim ciekawa dydaktyczna i muzyczna wyprawa w odległe zakątki świata.

Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
Koncert-w-ZS
Koncert w ZS

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
9 Lipca 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Anatolia, Hieronim,
Lucja, Ludwika,
Heloiza, Lukrecja,
Łucja, Mikołaj,
Patrycjusz,
Weronika, Wszebąd,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 176 dni.