AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku
Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
niedziela, 23 luty 2020

Koncert w ZS
W środę 19 lutego w muzyczną podróż uczniów Zespołu Szkół zabrało łódzkie trio „Złota trąbka”. Artyści zaprezentowali muzyczne hity. Znalazły się wśród nich hiszpańskie Passo-doble, kojarzący się z grecką kulturą Grek Zorba, popularna z piłkarskich stadionów brazylijska Samba oraz przepiękne Tango Milonga.

Koncert zagwarantował uczniom doskonałą zabawę. Młodzież miała okazję spróbować gry na puzonie, jednak ta z pozoru łatwa umiejętność okazała się nie lada wyzwaniem. Uczniowie wzięli udział w mini konkursie muzycznym, a także zaprezentowali swoje zdolności taneczne. Występ artystów z Łodzi to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim ciekawa dydaktyczna i muzyczna wyprawa w odległe zakątki świata.

9 Lipca 2020
Anatolia, Hieronim,