header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku
Trio „Złota trąbka ” w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
niedziela, 23 lutego 2020

Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
W środę 19 lutego w muzyczną podróż uczniów Zespołu Szkół zabrało łódzkie trio „Złota trąbka”. Artyści zaprezentowali muzyczne hity. Znalazły się wśród nich hiszpańskie Passo-doble, kojarzący się z grecką kulturą Grek Zorba, popularna z piłkarskich stadionów brazylijska Samba oraz przepiękne Tango Milonga.

Koncert zagwarantował uczniom doskonałą zabawę. Młodzież miała okazję spróbować gry na puzonie, jednak ta z pozoru łatwa umiejętność okazała się nie lada wyzwaniem. Uczniowie wzięli udział w mini konkursie muzycznym, a także zaprezentowali swoje zdolności taneczne. Występ artystów z Łodzi to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim ciekawa dydaktyczna i muzyczna wyprawa w odległe zakątki świata.

Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
Koncert-w-ZS
Koncert w ZS
Koncert-w-ZS
Koncert w ZS

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.