header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Młodzież Zespołu Szkół w Tatrze Muzycznym w Gdyni
Młodzież Zespołu Szkół w Tatrze Muzycznym w Gdyni Drukuj
niedziela, 23 lutego 2020

Teatr-Gdynia
Teatr Gdynia
Sobota 22 lutego na długo pozostanie w naszej pamięci, a wszystko za sprawą rewelacyjnej „Gorączki sobotniej nocy”, którą mogliśmy zobaczyć w gdyńskim teatrze. Spektakl to historia 19-latka Tony'ego Manero, którego pasją jest taniec. Chłopak przeżywa kryzys związany z wchodzeniem w dorosłość. Tony porusza się na krawędzi dwóch światów. W tym zwyczajnym codzienność wypełnia praca w sklepie z farbami oraz ciągłe konflikty z rodziną. To świat pozornych wartości, w którym nie ma miejsca na miłość, najwyżej na szybki seks, alkohol i narkotyki. I jest świat marzeń, tańca, który stanowi ucieczkę od rzeczywistości. Taniec przeradza się w pasję życia Tonego.

„Gorączka sobotniej nocy” to uniwersalna opowieść o buncie, który przeżywa wielu młodych ludzi i olbrzymia dawka pozytywnej energii, którą po spektaklu można zabrać ze sobą. Może jej wystarczy do następnej wizyty, która będzie już w kwietniu.

Teatr-Gdynia
Teatr Gdynia
Teatr-Gdynia
Teatr Gdynia
Teatr-Gdynia
Teatr Gdynia

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
2 Marca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Absalon, Franciszek,
Halszka, Helena,
Henryk, Januaria,
Krzysztof, Lew,
Michał, Paweł,
Piotr, Radosław,
Symplicjusz
Do końca roku zostało 305 dni.