header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Drodzy Maturzyści, Gratuluję Wam ukończenia szkoły!!!
Drodzy Maturzyści, Gratuluję Wam ukończenia szkoły!!! Drukuj
piątek, 24 kwietnia 2020

„Każdy przecież początek, to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”.

Obraz
Pożegnanie uczniów klas III LO i IVT zawsze jest w naszej szkole ważnym świętem. W tym dniu możemy celebrować sukcesy i osiągnięcia naszych wychowanków, którzy właśnie wyruszają w dorosłe życie po to, aby spełniać własne marzenia i osiągnąć sukces mierzony na osobistą miarę. Jednak życie napisało inny scenariusz. Nie możemy spotkać się dziś z Wami osobiście, ale z pewnością poczujecie, że życzenia oraz słowa, które dziś kieruję do Was, będą wyjątkowe.

Dziękuję, że przez 3 - 4 lata tworzyliście naszą wspólną rzeczywistość wpisując się tym samym na karty historii Zespołu Szkół w Pasłęku. Dziś dołączycie do grona Absolwentów tej szkoły, dla których wartości przekazywane i pielęgnowane z pokolenia na pokolenie staną się podwaliną późniejszych decyzji, sukcesów i działań. Życzymy Wam spełnienia Waszych życiowych ambicji i planów. Egzamin Dojrzałości niech stanie się cennym doświadczeniem, z którego wszyscy wyjdziemy zwycięsko.

Dyrektor Elżbieta Wasiuk

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.