AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Drodzy Maturzyści, Gratuluję Wam ukończenia szkoły!!!
Drodzy Maturzyści, Gratuluję Wam ukończenia szkoły!!! Drukuj
piątek, 24 kwiecień 2020

„Każdy przecież początek, to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”.

Obraz
Pożegnanie uczniów klas III LO i IVT zawsze jest w naszej szkole ważnym świętem. W tym dniu możemy celebrować sukcesy i osiągnięcia naszych wychowanków, którzy właśnie wyruszają w dorosłe życie po to, aby spełniać własne marzenia i osiągnąć sukces mierzony na osobistą miarę. Jednak życie napisało inny scenariusz. Nie możemy spotkać się dziś z Wami osobiście, ale z pewnością poczujecie, że życzenia oraz słowa, które dziś kieruję do Was, będą wyjątkowe.

Dziękuję, że przez 3 - 4 lata tworzyliście naszą wspólną rzeczywistość wpisując się tym samym na karty historii Zespołu Szkół w Pasłęku. Dziś dołączycie do grona Absolwentów tej szkoły, dla których wartości przekazywane i pielęgnowane z pokolenia na pokolenie staną się podwaliną późniejszych decyzji, sukcesów i działań. Życzymy Wam spełnienia Waszych życiowych ambicji i planów. Egzamin Dojrzałości niech stanie się cennym doświadczeniem, z którego wszyscy wyjdziemy zwycięsko.

Dyrektor Elżbieta Wasiuk

27 Maja 2020