Odbiór świadectw ukończenia szkoły!!! Drukuj
piątek, 24 kwiecień 2020

W dniach od 05 maja do 07 maja odbędzie się wydawanie świadectw ukończenia szkoły.

Świadectwa wydawane będą na sali gimnastycznej przez wychowawców klas z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wejście od ulicy Zwycięstwa przy gabinecie kosmetyczki.

Prosimy, aby w tym dniu przynieść wypożyczone książki z biblioteki szkolnej i od nauczycieli!!! Wychowawcy przypominają o obowiązku dostarczenia zdjęć (format legitymacyjny) do księgi absolwenta. Będą również wydawane płyty ze studniówki.

Uczniowie obowiązkowo powinni być w maseczkach, rękawiczkach oraz mieć własny długopis. Prosimy o nie gromadzenie się po odbiorze świadectw i udanie się do domów. Przestrzeganie powyżej określonych zasad jest konieczne ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego łącznie z wręczeniem nagród i dyplomów, odbędzie się w pierwszym możliwym terminie z racji bezpieczeństwa Nas wszystkich.

• Harmonogram wydawania świadectw: pobierz plik Code

3 Sierpnia 2020