AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Kształcenie na odległość przedłużone do 24 maja 2020 r.
Kształcenie na odległość przedłużone do 24 maja 2020 r. Drukuj
sobota, 25 kwietnia 2020

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek Oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zostaje wydłużone do 24 maja 2020 r.

Uprzejmie informuję, iż nauczanie zdalne będzie odbywało się nadal zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Zmianie ulega plan pracy szkoły:
- w dniach 4,5,6 maja ODBYWAJĄ się zajęcia dydaktyczne (wg kalendarza roku szkolnego miały być dniami wolnymi z powodu matur),
- dni wolne od zajęć dydaktycznych to dni 8, 9 i 10 czerwca – są to dni pisemnego egzaminu maturalnego z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego.

Proszę uczniów, rodziców i nauczycieli o bieżące śledzenie komunikatów w mediach i na stronie internetowej szkoły oraz sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Życzę Wszystkim zdrowia, pozytywnej energii i cierpliwości.
Dyrektor Elżbieta Wasiuk

12 Kwietnia 2021