Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! Drukuj
poniedziałek, 04 maj 2020

W związku z informacjami służb porządkowych o fakcie nierespektowania przez uczniów zaleceń dotyczących zasad bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej apeluję o zachowanie zasad ostrożności i bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie młodzieży proszę o pozostawanie w domach i zaprzestanie spotykania się. Rodziców proszę o przypomnienie zaleceń służb sanitarnych, które są dostępne na stronach internetowych oraz cały czas powtarzane w mediach publicznych.

Zachowanie zasad dotyczących organizacji spotkań i odpowiedzialnego przemieszczania się osób daje nadzieję na ograniczenie skutków epidemii. Starajmy się o tym pamiętać.

Życzę pomyślnego wytrwania w tym trudnym dla wszystkich czasie. Trzymajmy się zdrowo!

Dyrektor ZS
Elżbieta Wasiuk