header image
AKTUALNOŚCI
Drodzy Rodzice i Uczniowie, zapraszamy po sprzęt!!!  Drukuj
poniedziałek, 11 maja 2020

Nadal wypożyczamy laptopy dla rodzin, które:
- nie posiadają sprzętu do zdalnego nauczania,
- mają za małą ilość urządzen ze względu na ilość
dzieci korzystających ze zdalnego nauczania.

Uprzejmie informuję, że w dyspozycji szkoły nadal pozostają laptopy z przeznaczeniem do nauki zdalnej i dla rodzin nie posiadających żadnego sprzętu komputerowego oraz dla rodzin wielodzietnych z ograniczonym dostępem do sprzętu.

Szczegóły i zasady realizacji użyczeń opisuje ZMIENIONY  REGULAMIN. W pierwszej kolejności kierujemy możliwość użyczenia laptopów do rodzin nie posiadających żadnego sprzętu komputerowego - wniosek nr 1 w załączeniu, w drugiej do rodzin wielodzietnych (dzieci w rodzinie 3 i więcej) - wniosek nr 2 w załączeniu.

Rodziców/prawnych opiekunów lub pełnoletnich uczniów zainteresowanych wypożyczeniem laptopów prosimy o osobiste złożenie wniosku  w sekretariacie szkoły od 11.05.2020 r. w godzinach od 8.00 – 14.00. O kolejności wypożyczeń decyduje kolejność złożenia wniosków – data, godzina. Wniosek (w załączeniu) można wydrukować i wypełnić lub wypełnić wersję papierową pobraną w szkole. Działanie w całości zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Cyfrowa Polska na lata 2014 – 2020, Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

  • wniosek zał. nr1    
  • wniosek zał. nr2    
  • umowa użyczenia sprzętu    
  • umowa użyczenia sprzętu    
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.