header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Konkursy arrow BAJKA – ­POMAGAJKA
BAJKA – ­POMAGAJKA Drukuj
poniedziałek, 25 maja 2020

Hakuna matata – nie martw się !
( Król Lew )

Podziel się z innymi … potrafisz…

Zapraszam wszystkich do pisania bajek, opowiadań, rysowania komiksów, w których podejmiemy problemy np. lęku, samotności, nieśmiałości, braku akceptacji, inności, ale też próby przełamywania tego poprzez radość, wiarę w siebie, uśmiech i dobre słowo lub inne wartości, które są dla nas ważne.

Prace nie muszą być długie (1-2 strony A4) i nie dla wszystkich ciekawe, bo przecież to, co jest ciekawe dla jednych, może być nudne dla innych. Mogą ( z wyjątkiem komiksów), ale nie muszą, być wzbogacone rysunkami. Jeśli chcesz to się podpisz, jeśli nie, możesz zachować anonimowość lub podpisać się pseudonimem, albo przypisanym do siebie, rozpoznawalnym tylko dla Ciebie znaczkiem np. koniczynka, truskawka, wampir, pająk itp. 😀 .

Za Waszą zgodą – prace zostaną umieszczona na stronie szkoły, a najciekawsze z nich nagrodzone, choć na pewno i tak wszystkie będą niespotykane i piękne .Przykładowa praca przesłana na konkurs Wiktorii Pulki z klasy II A LO bajka- Code, opowiadanie - Code

Piszcie ! Dzielmy się z innymi, bo potrafimy.

Pytania, wątpliwości, napisane BAJKI, OPOWIADANIA ,STWORZONE

KOMIKSY, przesyłajcie na mój adres mailowy:

Pozdrawiamy: Marzena Konupek 😀 i Monika Kozakiewicz 😀.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.