header image
AKTUALNOŚCI
W piątek 18.09.2020 rozpoczynamy nauczanie w formie stacjonarnej. Drukuj
czwartek, 17 września 2020

W piątek 18.09.2020 rozpoczynamy nauczanie w formie stacjonarnej. Obowiązuje plan lekcji zapisany w dzienniku elektronicznym. Nadal stosowane będą procedury bezpieczeństwa. Przypominamy wszystkim o konieczności przestrzegania epidemiologicznego reżimu sanitarnego: noszeniu maseczek podczas przerw na terenie korytarzy, utrzymywaniu dystansu społecznego, częstym i dokładnym myciu dłoni, dezynfekcji dłoni i powierzchni za pomocą płynów wirusobójczych.

Nie twórzmy tłoku, a zwłaszcza nie róbmy tego w obrębie ciągów komunikacyjnych (schodów i wąskich przejść). Zachęcamy do przebywania w czasie przerw na świeżym powietrzu oraz wietrzenia gabinetów. Drzwi wejścia na parking szkolny w dni słoneczne zostają odblokowane do odwołania tak, aby umożliwić swobodne wychodzenie na teren obrębu szkoły. Jednocześnie kategorycznie zabraniamy wychodzenia w czasie przerw poza obszar szkoły wyznaczany okalającym go płotem!!!

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasady, że nie przychodzimy do szkoły z infekcją, z objawami chorobowymi typu: katar, kaszel, podwyższona temperatura ciała, ból głowy, duszności, mdłości, bóle brzucha, biegunka, zanik smaku i węchu.

Pozdrawiam
dyrektor Elżbieta Wasiuk

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.