Nasi uczniowie na scenie Drukuj
niedziela, 27 września 2020

zemsta
Wiele radości i powodów do dumy przyniosła nam druga połowa września. Po wielu miesiącach pracy doszło do oczekiwanej od kwietnia premiery sztuki pt. „Zemsta”. Na scenach w Zielonce Pasłęckiej oraz w Pasłęckim Ośrodku Kultury wśród młodych artystów mogliśmy podziwiać naszych uczniów. Niczym zawodowi aktorzy wcielili się w bohaterów komedii Aleksandra Fredry.

I tak Mateusz Krasiński- w roli Papkina- był niesamowity, Kornelia Kazimierczuk- Podstolina- przyciągała wzrok każdego widza, Marek Janiszewski- Rejent Milczek- jakby urodzony do tej roli, Weronika Biłas- murarz- pokazała, że nawet w roli męskiej można zachować delikatność i wdzięk. W postać Dyndalskiego wcieliła się nasza absolwentka- Michalina Zagulska. Patrząc na młodych aktorów, nie można wyjść z podziwu, pasja, z jaką grali i ogromna radość udzieliły się wszystkim widzom. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas zachwycicie i odsłonicie swoje kolejne talenty!

zemsta

20 Października 2020