header image
AKTUALNOŚCI
Nasi uczniowie na scenie Drukuj
niedziela, 27 września 2020

zemsta
zemsta
Wiele radości i powodów do dumy przyniosła nam druga połowa września. Po wielu miesiącach pracy doszło do oczekiwanej od kwietnia premiery sztuki pt. „Zemsta”. Na scenach w Zielonce Pasłęckiej oraz w Pasłęckim Ośrodku Kultury wśród młodych artystów mogliśmy podziwiać naszych uczniów. Niczym zawodowi aktorzy wcielili się w bohaterów komedii Aleksandra Fredry.

I tak Mateusz Krasiński- w roli Papkina- był niesamowity, Kornelia Kazimierczuk- Podstolina- przyciągała wzrok każdego widza, Marek Janiszewski- Rejent Milczek- jakby urodzony do tej roli, Weronika Biłas- murarz- pokazała, że nawet w roli męskiej można zachować delikatność i wdzięk. W postać Dyndalskiego wcieliła się nasza absolwentka- Michalina Zagulska. Patrząc na młodych aktorów, nie można wyjść z podziwu, pasja, z jaką grali i ogromna radość udzieliły się wszystkim widzom. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas zachwycicie i odsłonicie swoje kolejne talenty!

zemsta
zemsta
zemsta
zemsta
zemsta
zemsta

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
4 Marca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Arkadiusz, Arkady,
Eugeniusz,
Kazimierz, Lew,
Lucja, Lucjusz,
Łucja, Wacław,
Wacława
Do końca roku zostało 303 dni.